Hledáte pomoc během krize? Spojimese.cz propojuje online nabídky služeb a zboží

Spojimese.cz pomáhá všem, kteří potřebují pomoc v období pandemi koronaviru. Sežene vám roušku, najde dobrovolníka na nákupy nebo venčení pejsků. Pomáháte? Nabídněte své služby zdarma. 

Spojimese.cz pomáhá propojit dodavatele služeb s lidmi, kteří potřebují podporu ve složité době krizového stavu proti zastavení šíření Covid-19. 

 

Jak postupovat, když potřebujete pomoc

Pokud něco sháníte, Spojímese vás zdarma online propojí na chatu, bez zadávání kontaktních údajů nebo registrace. Jakmile obdržíte nabídku od dodavatele, obdržíte na email odkaz, ze kterého se jedním klikem anonymně spojíte s dodavatelem v online zprávách. Adresu dodání nebo kontakt mu předáte teprve až si získá vaši důvěru. 

 

Všechny dodavatele, kteří vám učinili nabídku, uvidíte přehledně seřazené pod poptávkou, do které vstoupíte ze svého emailu. Pokud chcete mít všechny své poptávky pohromadě, můžete se zaregistrovat, přesto váš email není nikdy nezveřejněn. Svoji poptávku můžete jedním kliknutím zrušit a odstranit z výpisů. 

 

Potřebuji pomoc - zadat poptávku

 

Nabízíte služby? Nabídněte je snadno

Spojimese.cz je unikátní i pro dodavatele. Přesně si nastaví služby nebo zboží, které nabízejí a my je zobrazíme v přehledné nabídce zákazníkům. Všechny poptávky od zákazníků mají pohromadě pod svým účtem s možností nastavení, zda chtějí věřejně zobrazit své kontaktní údaje

I dodavateli dostává poptávky emailem, se zákazníkem se spojí na online chatu. 

 

Bezpečné a diskrétní online chatování

Na online chatu spolu mohou komunikovat zákazníci i dodavatelé s jistotou, že své údaje předají až v okamžiku, kdy vzájemně získají důvěru. Proto doporučujeme zákazníkům, aby nikdy neodesílali peníze předem, pokud nemají dostatek informací o dodavateli. Pokud nemá zobrazeny kontaktní údaje, poproste o adresu webové stránky, prověřte si ho v rejstříku podnikatelů, u jednotlivců poproste o odkaz na Facebook profil. 

Dost podobný články