Festival delikátních chutí v Novoměstské radnici s pestrou nabídkou ochutnávek

V sobotu startuje v historické budově a přilehlém parku pražské Novoměstské radnice šestý ročník Festivalu delikátních chutí s pestrou ochutnávkou jídel z celého světa. 

Festival delikátních chutí

Ředitel Novoměstské radnice Albert Kubišta k festivalu, který najdete v Novoměstské radnici na Karlově náměstí 23, říká:

“Příchod jara je na Novoměstské radnici už tradičně spojen nejen se znovuotevřením věže, ale i s Festivalem delikátních chutí. Kombinace pestré nabídky mezinárodních jídel a nádherných historických prostor dělají z festivalu oblíbenou a očekávanou událost sezóny a to nás těší.”

Festival bude jako vždy probíhat na nádvoří i v historických interiérech Novoměstské radnice a v přilehlé části parku na Karlově náměstí. Můžete se těšit na bezmála tři desítky nadšených kulinářů z různých zemí. Přijďte s námi procestovat svět, pas můžete pro tentokrát nechat doma!

 

Program festivalu startuje 21.3., aktuální informace najdete na http://www.facebook.com/events/656137485145657, o nabídce cizokrajných chutí říká produkční festivalu Jitka Palusková:

„Návštěvníci budou mít možnost ochutnat a v mnoha případech i přímo na místě vidět přípravu specialit tibetské kuchyně, jídel z Karibiku, tradičních britských fish & chips, amerického smoky BBQ, pokrmů z Ugandy havajského poke, belgických hranolek, čínských dim sum knedlíčků, španělských churros, ale taky českých vdolků nebo bramborových placek z pece a řady dalších… zapijeme to čerstvýmilimonádami, výběrovou kávou, svěžím vínem nebo řemeslným pivním speciálem a nová sezóna budiž náležitě zahájena!“

Štítky: · Akce zdarma

Dost podobný články