Unikátní psí pelíšky nemusíte kupovat, vyrobte si je sami

10. 07. 2017

Psí pelíšky jsou dnes běžnou výbavou obýváků a často i našich ložnic. Není vždy nutné nakupovat drahé molitanové pelechy v pet centrech, nápaditou psí postýlku často vyrobí šikovný domácí kutil. 

První vám ukážeme moderní pohovku z domácí dílny, tuhle extra jednoduchou a přitom stylovou psí postel zvládne doma vyrobit šikovný kutil za několik hodin. Vyberete jen barvu a potah pelíšku. Návod naleznete zde

Venkovský dřevěný styl oproti tomu nabízí box pro psíka vyrobený ze starých palet. Ačkoli by se mohlo zdát, že téma paletového nábytku už je ohrané, stále je velmi vyhledávané. Stará prkna není potřeba moc uravovat, můžete je například opálit letlampou nebo jen zabrousit. 

Ze starého nábytku už jsme se na našem webu učili repasovat mnohé doplňky, i noční stolek s odstraněnými dvířky a novým lakem překvapivě poslouží jako psí pelech. 

Psí dům v domě nebo bytě už bude vyžadovat hodně zručnosti, ale nám se moc líbil a proto jsme zařadili i tohle mistrovské dílo, možná někoho inspiruje. Pokud by jste podobný vyrobili, budeme moc rádi za zaslané fotografie. 

TIPITO.CZ

Magazín tipů, inspirací a nápadů pro lepší život. Recepty, bydlení, zdraví a lifehacking.

^