Pomůžeme vám v nouzi! Spojimese.cz online spojuje dárce a lidi v těžké situaci, kteří potřebují pomoc

27. 01. 2022

Spojimese.cz pomáhá všem, kteří potřebují pomoc v nouzi. Propojuje zdarma soukromé dárce s lidmi v nouzi v online chatu.

Na webu Spojimese.cz vám sežneme pomoc! Pomáháme propojit soukromé dárce s lidmi, kteří potřebují podporu ve složitém období svého života, se samoživiteli a lidmi v nouzi. 

Jak postupovat, když potřebujete pomoc

Pokud něco sháníte, Spojímese vás zdarma online propojí v chatu s dárci a dobrovolníky, Jakmile obdržíte nabídku od dárce, obdržíte na email odkaz, ze kterého se jedním klikem spojíte s dárcem v online zprávách. Adresu dodání nebo kontakt mu předáte teprve až si získá vaši důvěru. 

Všechny dárce, kteří vám učinili nabídku, uvidíte přehledně seřazené pod poptávkou, do které vstoupíte ze svého emailu. Pokud chcete mít všechny své poptávky pohromadě, můžete se zaregistrovat, přesto váš email není nikdy nezveřejněn. Svoji poptávku můžete jedním kliknutím zrušit a odstranit z výpisů. 

Potřebuji pomoc - zadat poptávku

Nabízíte služby? Nabídněte je snadno

Spojimese.cz je unikátní i pro dodavatele. Přesně si nastaví služby nebo zboží, které nabízejí a my je zobrazíme v přehledné nabídce zákazníkům. Všechny poptávky od zákazníků mají pohromadě pod svým účtem s možností nastavení, zda chtějí věřejně zobrazit své kontaktní údaje. 

I dodavateli dostává poptávky emailem, se zákazníkem se spojí na online chatu. 

Bezpečné a diskrétní online chatování

Na online chatu spolu mohou komunikovat zákazníci i dodavatelé s jistotou, že své údaje předají až v okamžiku, kdy vzájemně získají důvěru. 

TIPITO.CZ

Magazín tipů, inspirací a nápadů pro lepší život. Recepty, bydlení, zdraví a lifehacking.

^