Nejčtenější

Nejčtenější články a návody na webu Tipito.cz

11 dobrých nápadů a maličkostí, jak si vylepšit den

20. 04. 2024  Zdraví a krása

Někdy stačí opravdu málo, abyste si zlepšila život. Jedna maličkost ke druhé, možná se pak přidá i nějaká větší a zaručujeme, že se vám projasní den. 

Unikátní psí pelíšky nemusíte kupovat, vyrobte si je sami

10. 07. 2017  

Psí pelíšky jsou dnes běžnou výbavou obýváků a často i našich ložnic. Není vždy nutné nakupovat drahé molitanové pelechy v pet centrech, nápaditou psí postýlku často vyrobí šikovný domácí kutil. 

Recept na domácí Nutelu, je smyslně dobrá a lepší než originál, bojkotujte palmový olej!

07. 12. 2016  

Nutela už dávno není lahodná jako kdysi, je jedním z výrobků příšerně přecpaným palmovým a kokosovým olejem. Nejen, že se pochybuje o zdravotních účincích, navíc se díky jejich pěstování devastuje příroda. Podívejte se na jednoduchý návod na domácí výrobu. 

Jak bleskově uvázat kravatu třemi pohyby za 10 sekund

07. 09. 2016  

Potřebujte rychle uvázat kravatu a nevíte jak na to? Ničeho se nebojte, máme pro vás rychlé řešení na krásný uzel, ke kterému dokonce nepotřebujete ani vlastní krk!

Domácí švédské masové kuličky IKEA jsou rychlé a nejsou žádným tajemstvím

22. 08. 2016  

Masové kuličky jsou švédským národním pokrmem a ve světě je proslavil nábytkový řetězec IKEA, kam se za nimi vydává mnoho lidí. Nejsou náročné na přípravu a můžete si je snadno připravit i doma.

Recept na domácí sirup proti chřipce, účinná pomoc při nachlazení podle našich babiček opravdu funguje

16. 04. 2015  

Domácí sirup proti chřipce a nachlazení odlehčí během nemoci příznakům, ale dá se užívat běžně i během roku jako prevence. Babský recept říká, že na přípravu bohatě postačí jen tři suroviny.

TIPITO.CZ

Magazín tipů, inspirací a nápadů pro lepší život. Recepty, bydlení, zdraví a lifehacking.

^